De organisatie hanteert een strak tijdschema tijdens het evenement. Op deze manier kan iedereen (atleten en toeschouwers) volop genieten van het geweldige evenement.
Als organisatie vragen wij de deelnemers om zich strikt aan het tijdschema te houden. Kritische momenten als het plaatsen en ophalen van fietsen in het park-fermé kan alleen binnen de gestelde tijden in het onderstaand schema. Ook de planning rond de prijsuitreikingen is strak. Wij vragen de winnende atleten om zich strikt aan deze tijden te houden.

Vrijdag 8 juni 2018

Om 08:30 opent het inschrijfbureau bij Partycentrum de Sluis. Voor alle startgroepen geldt dat de start van de Triathlon en Run-Bike-Run gelijktijdig is!

Wave 1
09.00 uurOp halen start benodigd heden
09.30 uurWegzetten fietsen.
09.45 uurBriefing
10.00 uurStart IronKids
11.15 uurFiets moet opgehaald zijn.
Wave 2
09.45 uurOp halen start benodigd heden
10.15 uurWegzetten fietsen
10.30 uurBriefing
10.45 uurStart IronKids
12.00 uurFiets moet opgehaald zijn.
Wave 3
10.30 uurOp halen start benodigd heden
11.00 uurWegzetten fietsen
11.15 uurBriefing 3e wave
11.30 uurStart IronKids
12.45 uurFiets moet opgehaald zijn.
Wave 4
11.15 uurOp halen start benodigd heden
11.45 uurWegzetten fietsen
12.00 uurBriefing
12.15 uurStart IronKids
13.30 uurFiets moet opgehaald zijn.
12.30 uurPrijsuitreiking bovenbouw RBR + Triathlon Meisjes en Jongens
Wave 5
12.00 uurOp halen start benodigd heden
12.30 uurWegzetten fietsen
13.45 uurBriefing
13.00 uurStart IronKids
14.15 uurFiets moet opgehaald zijn.
Wave 6
12.45 uurOp halen start benodigd heden
13.15 uurWegzetten fietsen
13.30 uurBriefing
13.45 uurStart IronKids
15.00 uurFiets moet  opgehaald zijn
Wave 7
13.30 uurOp halen start benodigd heden
14.00 uurWegzetten fietsen
14.15 uurBriefing
14.30 uurStart IronKids
15.45 uurFiets moet opgehaald zijn
Wave 8
14.15 uurOp halen start benodigdheden
14.45 uurWegzetten fietsen
15.00 uurBriefing
15.15 uurStart IronKids
16.30 uurFiets moet opgehaald zijn.
Wave 9
15.00 uurOp halen start benodigdheden
15.30 uurWegzetten fietsen
15.45 uurBriefing
16.00 uurStart IronKids
17.15 uurFiets moet opgehaald zijn.
17.00 uurPrijsuitreiking onderbouw RBR + Triathlon Meisjes en Jongens
17.00-17.30Famillarrisation ETU Zwemmen
17.30-18.15Famillarrisation ETU Fietsen
18.15-19.00Famillarrisation ETU Lopen

Zaterdag 9 juni 2018

Routing wegzetten schoenen in TZ2.
Vanaf het inschrijfbureau/parkeerplaats is dit met borden aangegeven. Doe dit te voet, het is ongeveer 500 meter.
Alle restkleding/zwemkleding worden door de organisatie naar de TZ2 (fietswissel) gebracht en kunnen daar volgens tijdschema opgehaald worden.
Vanaf de finish loop je rechts langs het fiets/loopparcours tot aan de rotonde, ga hier links richting inschrijfbureau/parkeerplaats en volg weer de borden naar de TZ2. Zo kom je weer aan de juiste zijde uit voor het ophalen van je spullen.

07.00 uurOpenstelling inschrijfbureau kantine voetbalclub ODA
07.15 uurOpenstelling TZ2 voor wegzetten loopschoenen.
1e startgroep – 1e Divisie OD Heren stayerwedstrijd
07.15 uur (vanaf)Loopschoenen wegzetten in TZ2
08.00 uur (vanaf)Plaatsen fiets in TZ1
08.50 uurBriefing bij start opstelling
09.00 uurStart
11.45 uurPrijsuitreiking  1 t/m 3 team
12.00  tot 12.30Ophalen fiets TZ2 + kledingzak
Kan ook blijven staan tot volgende ophaaltijden
2e startgroep – 1e Divisie OD Dames stayerwedstrijd
08.10 uur (vanaf)Loopschoenen wegzetten in TZ2
08.55 uur (vanaf)Plaatsen fiets in TZ1
09.45 uurBriefing bij startopstelling
09.55 uurStart
12.45 uurPrijsuitreiking 1 t/m 3 team
13.00 tot 13.30Ophalen fiets TZ2 + kledingzak
Kan ook blijven staan tot volgende ophaaltijden
3e startgroep – 3e Divisie Sprint
09.40 uur (vanaf)Loopschoenen wegzetten in TZ2
10.25 uur (vanaf)Plaatsen fiets in TZ1
11.15 uurBriefing bij startopstelling
11.25 uurStart
12.45 uurPrijsuitreiking 1 t/m 3 team
13.00 tot 13.30Ophalen fiets TZ2 + kledingzak
Kan ook blijven staan tot volgende ophaaltijden
13.00-13.30Brug open voor doorgang scheepsvaart
4e startgroep – 4e Divisie Sprint
11.25 uur (vanaf)Loopschoenen wegzetten in TZ2
12.20 uur (vanaf)Plaatsen fiets in TZ1
13.10 uurBriefing bij startopstelling
13.20 uurStart
14.50 uurPrijsuitreiking 1 t/m 3 team
15.15 tot 15.45Ophalen fiets TZ2 + kledingzak
Kan ook blijven staan tot volgende ophaaltijden
5e startgroep – Sprint  recreatief
12.05 uur (vanaf)Loopschoenen wegzetten in TZ2
12.50 uur (vanaf)Plaatsen fiets in TZ1
13.40 uurBriefing bij startopstelling
13.50 uurStart
15.20 uurPrijsuitreiking heren 1 t/m 3 heren/dames overall
16.35 tot 17.05Ophalen fiets TZ2 + kledingzak
Kan ook blijven staan tot volgende ophaaltijden
6e startgroep – Kwart  recreatief
12.45 uur (vanaf)Loopschoenen wegzetten in TZ2
13.30 uur (vanaf)Plaatsen fiets in TZ1
14.20 uurBriefing bij startopstelling
14.30 uurStart
17.15 uurPrijsuitreiking heren 1 t/m 3 heren/dames overall
17.30 tot 18.30Ophalen fiets TZ2 + kledingzak
7e startgroep – IronKids Duo Ouder-Kind en Individueel Aspiranten
17.00 uurLoopschoenen plaatsen in TZ2 (Bassin)
17.30 uurFiets plaatsen in TZ1 (Blauwe Meertje)
17.55 uurBriefing bij startopstelling
18.00 uurStart
18.45 uurDeelname herinneringen/foto direct na finish.
19.00  t/m 19.30Ophalen fiets en kleding
19.30 uurSluiting TZ2 geen bewaking meer.

Zondag 10 juni 2018

Deelnemers die starten op zondag 10 juni hebben de mogelijkheid om hun  startbescheiden op zaterdag 9 juni tot 18:00 ophalen bij het inschrijfbureau. Dit om drukte op zondag te voorkomen.

Routing wegzetten schoenen in TZ2.
Vanaf het inschrijfbureau/parkeerplaats is dit met borden aangegeven. Doe dit te voet, het is ongeveer 500 meter.
Alle restkleding/zwemkleding worden door de organisatie naar de TZ2 (fietswissel) gebracht en kunnen daar volgens tijdschema opgehaald worden.
Vanaf de finish loop je rechts langs het fiets/loopparcours tot aan de rotonde, ga hier links richting inschrijfbureau/parkeerplaats en volg weer de borden naar de TZ2. Zo kom je weer aan de juiste zijde uit voor het ophalen van je spullen.

06.00 uurOpenstelling inschrijfbureau kantine voetbalclub ODA
06.15 uurOpenstelling TZ2 voor wegzetten loopschoenen.
1e startgroep OD Agegroepen
06.15  uur (vanaf)Loopschoenen wegzetten TZ1
07.00 uur (vanaf)Plaatsen fiets TZ1
07.50 uurBriefing bij startopstelling
08.00 uurStart
10.45 uurPrijsuitreiking heren 1 t/m 3 heren/dames overall
11.00 tot 11.30Ophalen fiets TZ2 + kledingzak
Kan ook blijven staan tot volgend ophaaltijden.
2e startgroep Kwart recreatief
06.15 uur (vanaf)Loopschoenen wegzetten TZ1
07.00 uur (vanaf)Plaatsen fiets TZ1
07.50 uurBriefing bij startopstelling
08.00 uurStart
10.45 uurPrijsuitreiking heren 1 t/m 3 heren/dames overall
11.00  11.30Ophalen fiets TZ2 + kledingzak
Kan ook blijven staan tot volgend ophaaltijden.
3e startgroep 2e Divisie Sprint Dames
08.15 uur (vanaf)Loopschoenen wegzetten TZ1
09.00 uur (vanaf)Plaatsen fiets TZ1
09.50 uurBriefing bij startopstelling
10.00 uurStart
11.30 uurPrijsuitreiking heren 1 t/m 3 teams
12.30 tot 13.00Ophalen fiets TZ2 + kledingzak
Kan ook blijven staan tot volgend ophaaltijden.
4e startgroep 2 Divisie Sprint Heren
08.50 uur (vanaf)Loopschoenen wegzetten TZ1
09.35 uur (vanaf)Plaatsen fiets TZ1
10.25 uurBriefing bij startopstelling
10.35 uurStart
12.00 uurPrijsuitreiking heren 1 t/m 3 teams
12.30 tot 13.00Ophalen fiets TZ2 + kledingzak
13.00 uurEinde bewaking TZ2
12.30 t/m 13.00Brug open voor doorgang scheepsvaart
5e startgroep ETU Cup Dames stayerwedstrijd
10.30 uur (vanaf)Plaatsen schoenen TZ Bassin/Finish
11.15 uur (vanaf)Plaatsen fiets TZ1  Blauw meertje
11.45 uurMogelijkheid Inzwemmen
12.15 uurVoorstellen atleten en startopstelling in nemen
12.25 uurStart tune
12.30 uurStart
14.40 uurPubliekshuldiging/Prijsuitreiking 1 t/m 3
15.00 uurOphalen fiets.
15.30 uurEinde bewaking TZ
6e startgroep ETU Cup Heren stayerwedstrijd
14.00 uur (vanaf)Plaatsen schoenen TZ Bassin/Finish
14.15 uur (vanaf)Plaatsen fiets TZ1 Blauw meertje
14.45 uurMogelijkheid inzwemmen
15.15 uurVoorstellen atleten en startopstelling in nemen
15.25 uurStart tune
15.30 uurStart
17.40 uurPubliekshuldiging/Prijsuitreiking 1/t/m 3
18.00 uurOphalen fiets
19.30 uurEinde bewaking TZ