De organisatie hanteert een strak tijdschema tijdens het evenement. Op deze manier kan iedereen (atleten en toeschouwers) volop genieten van het geweldige evenement.
Als organisatie vragen wij de deelnemers om zich strikt aan het tijdschema te houden. Kritische momenten als het plaatsen en ophalen van fietsen in het park-fermé kan alleen binnen de gestelde tijden in het onderstaand schema. Ook de planning rond de prijsuitreikingen is strak. Wij vragen de winnende atleten om zich strikt aan deze tijden te houden.

Zorg dat jij je ruim op tijd aanmeld bij het inschrijfbureau (Clubgebouw FC Oda (Vrakkerveld 5), zie ook “Wedstrijdinformatie“). Wij adviseren minimaal 30 minuten voor aanvang plaatsing fietsen in de wisselzone.
In onderstaand overzicht zijn de belangrijkste tijden voor jouw wedstrijd te vinden.

Vrijdag 9 juni 2017

TijdActiviteit
11:00Wisselzone open voor scholieren.
11:45Basisscholen briefing op tribune.
12:00Start IRONKIDS Basisscholen groep 7 en 8.
12:45Prijsuitreiking deelnameherinnering scholen.
13:00VO  1e, 2e en 3e jaar briefing tribune.
13:15Start IRONKIDS VO 1e, 2e  en 3e jaar.
14:00Prijsuitreiking deelnameherinnering scholen.
14:15VO 4e, 5e en 6e jaar uitleg op tribune.
14:30Start IRONKIDS VO 4e, 5e en 6e  jaar.
15:30Prijsuitreiking deelnameherinnering scholen.
16:00Famillarrisation ETU Zwemmen
16:30Familiarisation ETU Fietsen
17:00Familiarisation ETU Lopen
18:00Wisselzone open voor plaatsen fietsen Bedrijvencompetitie
19:00Start Bedrijvencompetitie
20:30Prijsuitreiking bedrijvencompetitie
20:30-21:00Fiets ophalen.

Zaterdag 10 juni 2017

TijdActiviteit
07:30Opening inschrijfbureau kantine FC Oda
08:00Openstelling wisselzone 2 (TZ2)
1e startgroep – 2e Divisie OD Heren
08:00-08:45Plaatsen fiets TZ2 rij C  = linker rij vanaf aanmelden
08:50Briefing bij start opstelling
08:55Te water gaan atleten
09:00Start
11:45Prijsuitreiking team 1 t/m 3
12:00-12:30Ophalen fiets TZ2 rij C
2e startgroep – 2e Divisie OD Dames
09:30-10:15Plaatsen fiets TZ2 rij A = rechter rij vanaf aanmelden
10:20Briefing bij start opstelling
10:25Te water gaan atleten
10:30Start
13:00Prijsuitreiking team 1 t/m 3
13:00-13:30Ophalen fiets TZ2 rij A
3e startgroep – 3e Divisie Sprint
11:00-11:30Plaatsen fiets TZ2 rij B = midden rij vanaf aanmelden
11:50Briefing bij start opstelling
11:55Te water gaan atleten
12:00Start
14:00Prijsuitreiking team 1 t/m 3
14:00-14:30Ophalen fiets TZ2 rij B
13:10-13:25Brug open voor scheepvaart
4e startgroep – 4e Divisie Sprint
12:30-13:15Plaatsen fiets TZ2 rij A = rechter rij vanaf aanmelden
13:20Briefing bij start opstelling
13:25Te water gaan atleten
13:30Start
15:30Prijsuitreiking team 1 t/m 3
15:30-16:00Ophalen fiets TZ2 rij A
5e startgroep – Rrecreatief kwart
13:30-14:15Plaatsen fiets TZ2 rij  A = rechter rij vanaf aanmelden
14:20Briefing bij start opstelling
14:25Te water gaan atleten
14:30Start
17:15Prijsuitreiking heren 1 t/m 3, dames 1 t/m 3
17:15-17:45Ophalen fiets TZ2 rij A
6e startgroep – Recreatief sprint
15:00-15:45Plaatsen fiets TZ2 rij B = midden rij vanaf aanmelden
15:50Briefing bij start opstelling
15:55Te water gaan atleten
16:00Start
17:45Prijsuitreiking heren 1 t/m 3, dames 1 t/m 3
17:45-18:15Ophalen fiets TZ2 rij B
7e startgroep IRONKIDS Ouder-Kind en Aspiranten
17:00-17:45Plaatsen fiets TZ2 rij C = linker rij vanaf aanmelden
17:50Briefing bij start opstelling
17:55Te water gaan atleten
18:00Start
19:00Prijsuitreiking heren 1 t/m 3, dames 1 t/m 3
19:00-19:30Ophalen fiets TZ2 rij C

Zondag 11 juni 2017

TijdActiviteit
07:00Opening inschrijfbureau kantine FC Oda
07:30Openstelling wisselzone 2 (TZ2 – Loopschoenen)
08:00Openstelling wisselzone 1 (TZ1 – Fiets)
1e startgroep – FORTE Jeugd jongens – stayer
07:30-08:00Plaatsen schoenen TZ2 rij C  = linker rij vanaf aanmelden
08:00-08:30Plaatsen fiets TZ1
08:55Briefing bij startopstelling
09:00Start vanaf het strand
10:30Prijsuitreiking 1 t/m 3 (ereprijzen)
11:30-12:00Ophalen fiets TZ2 rij C
2e startgroep – FORTE Jeugd meisjes – stayer
07:30-08:00Plaatsen schoenen TZ2 rij C  = linker rij vanaf aanmelden
08:00-08:30Plaatsen fiets TZ1
09:00Briefing bij startopstelling
09:05Start vanaf het strand
10:30Prijsuitreiking 1 t/m 3 (ereprijzen)
11:30-12:00Ophalen fiets TZ2 rij C
12:45-13:00Brug open voor scheepvaart
3e startgroep – FORTE Junioren jongens – stayer
08:00-08:30Plaatsen schoenen TZ2 rij C  = linker rij vanaf aanmelden
08:45-09:15Plaatsen fiets TZ1
09:25Briefing bij startopstelling
09:30Start vanaf het strand
11:30Prijsuitreiking 1 t/m 3 (ereprijzen)
11:30-12:00Ophalen fiets TZ2 rij C
4e startgroep – FORTE Junioren meisjes – stayer
08:00-08:30Plaatsen schoenen TZ2 rij C  = linker rij vanaf aanmelden
08:45-09:15Plaatsen fiets TZ1
09:30Briefing bij startopstelling
09:35Start vanaf het strand
11:30Prijsuitreiking 1 t/m 3 (ereprijzen)
11:30-12:00Ophalen fiets TZ2 rij C
5e startgroep – Agegroup OD – niet-stayer
08:30-09:00Plaatsen schoenen TZ2 rij B  = midden rij vanaf aanmelden
09:30-10:00Plaatsen fiets TZ1
10:25Briefing bij startopstelling
10:30Start vanaf het strand
14:00Prijsuitreiking 1 t/m 3
14:00-14:30Ophalen fiets TZ2 rij B
6e startgroep – Agegroup Sprint – niet-stayer
08:30-09:00Plaatsen schoenen TZ2 rij B  = midden rij vanaf aanmelden
09:30-10:00Plaatsen fiets TZ1
10:30Briefing bij startopstelling
10:35Start vanaf het strand
12:00Prijsuitreiking 1 t/m 3
13:30-14:00Ophalen fiets TZ2 rij B
7e startgroep – ETU OD Dames – stayer
12:30Plaatsen schoenen TZ2 (verzamelen bij ingang wisselzone)
12:45Plaatsen fiets TZ1
13:30Inzwemmen
13:35Voorstellen atleten en startopstelling innemen
14:40Start ETU tune
13:45Start
16:30Publiekshuldiging, prijsuitreiking 1 t/m 3
16:30-20:00Ophalen fiets TZ2
8e startgroep – ETU OD Heren – stayer
15:45Plaatsen schoenen TZ2 (verzamelen bij ingang wisselzone)
16:00Plaatsen fiets TZ1
16:30Inzwemmen
16:50Voorstellen atleten en startopstelling innemen
16:55Start ETU tune
17:00Start
19:30Publiekshuldiging, prijsuitreiking 1 t/m 3
19:30-20:00Ophalen fiets TZ2